Být s námi se vyplatí

Máte rádi profesionální kosmetiku OPI? Staňte se naším zákazníkem a můžete čerpat z těchto výhod:

 • - poradenství přes e-mail – poraďte se přímo s naší školitelkou OPI (j.kindlova@opi.cz) 
 • - při nákupu nad 2000,- poštovné ZDARMA
 • - při nákupu nad 3000,- sleva 5 %
 • - při nákupu nad 5000,- sleva 10 %

 

REGISTROVAT

 

 

Podnikáte jako manikérka či pedikérka, prodáváte kosmetiku, provozujete salon? Staňte se naším zákazníkem a můžete čerpat z těchto výhod:

 • - při nákupu nad 2000,- poštovné ZDARMA
 • - při nákupu nad 3000,- sleva 5 %
 • - při nákupu nad 5000,- sleva 10 %
 • - přístup k celému sortimentu výrobků OPI a Happy Nails
 • - dealerská sleva až 30 % z maloobchodní ceny zboží
 • - individuální slevy podle ročního obratu
 • - každý měsíc akce na přeškolení
 • - zanechte nám svůj e-mail a budete vždy informováni o novinkách a akcích
 • - poradenství přes e-mail – poraďte se přímo s naší školitelkou OPI (j.kindlova@opi.cz)

 

Pro zařazení do dealerského programu je nutná vaše autorizace!  Po registraci vyčkejte s objednáváním až do vaší autorizace. Po ní se vám začnou zobrazovat dealerské ceny a celý velkoobchodní sortiment!

Po úspěšné registraci (http://www.nailstore.cz/authentication?back=my-account) prosím kontaktujte Janu Formánkovou (opi@opi.cz nebo telefonicky +420 602 747 895). V mailu prosím uveďte jméno firmy, IČO a DIČ. Po kontrole budete zařazeni do dealerského programu, a to včetně dealerských cen. V případě zájmu vám vytvoříme cenovou nabídku, která bude šita na míru přímo pro váš salon.

REGISTROVAT

 

Věrnostní program

Je pro nás radost potěšit všechny naše stálé zákazníky! Využijte našeho Věrnostního programu Happy Nails a získejte odměny z každého vašeho nákupu!

V Happy Nails si velmi vážíme svých zákazníků, kteří se do našeho obchodu vracejí, a proto jsme připravili pro všechny velkoobchodní registrované zákazníky speciální Věrnostní program, jehož cílem je odměnit všechny stálé zákazníky. Každý registrovaný zákazník získává za svůj nákup bonus body: za každých 100 Kč hodnoty nákupu v našem e-shopu bude zákazníkovi připsán 1 bod. 
Po přihlášení uvidí zákazník ve svém profilu, kolik má aktuálně bonus bodů. Bonus body budou za každý nákup připsány ihned po úspěšném dodání objednávky. Po dosažení limitu 50 bodů, má zákazník nárok na získání odměny (slevy) ve výši 500 Kč.
Odměnu (slevu) je možné uplatnit pouze při nákupu v hodnotě stejné nebo vyšší než je jeho hodnota. Není možné žádat jeho finanční proplacení.
Body ze stornovaných, případně nepřevzatých zásilek se nepřipisují.
Nastavení systému věrnostního programu se může měnit. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu těchto pravidel.

 

REGISTROVAT